Ochrana osobných údajov a cookies
Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.Ďalšie informácieV poriadku
Bosch - BSH domácí spotřebiče s.r.o.

O značke Bosch


Konzistentné inovácie a politika kvality určujú všetko, čo spoločnosť robí, a akým smerom sa vyvíja. Jednou z najdôležitejších zásad BSH je ponúkať zákazníkom skutočnú pridanú hodnotu, pokiaľ ide o výkon a pohodlie. Tento prístup je založený na pevnom presvedčení, že presadzovanie nových technológií vytvára nielen konkurenčné výhody a zvyšuje komfort zákazníka, ale tiež zaisťuje neodmysliteľné výhody pre životné prostredie. Know-how skupiny BSH zaisťuje, že normy na ochranu životného prostredia boli prijaté po celom svete.

Bosch Chladničky

Chladničky

Viete ako spoznáte čerstvé potraviny? Podľa toho, že vonia, tak ako majú. Alebo sú uložené v správnej chladničke


Je dôležité zachovať nutričné hodnoty a hodnotné vitamíny. Naša Technológia HydroFresh uchováva potraviny až po dvojnásobne dlhú dobu čerstvé. Pamätajte, že zdravá strava začína kúpi potravín a končí ich prípravou.


Chladničky Bosch v našej ponuke nájdete TU
Bosch Umývačky

Umývačky

Umývačky od Bosch - ideálna riešením pre každú kuchyňu


Ako vyzerá vaša kuchyňa? Neviete? Naša umývačka určite splní všetky vaše nároky a dokonale do nej zapadne. Zníži vám spotrebu vody a ušetrí náklady za elektrinu, perfektne čistý riad je potom samozrejmosťou.


Umývačky Bosch v našej ponuke nájdete TU
Bosch Rúry

Rúry

Vstavané spotrebiče Bosch: jednoduchá inštalácia, kvalita bez kompromisov


Vstavané rúry sú inštalované pod pracovnú plochu. Ovládanie varnej dosky potom býva zároveň na ovládacom paneli rúry. Rúry možno inštalovať do nástenných kuchynských skriniek aj do spodných. Ak si vyberiete samostatnú varnú dosku, možno ju nainštalovať samostatne a nezávisle na rúre. Keď máte kuchyňu s obmedzeným porstorem, tak si môžete vybrať z našej širokej ponuky kompaktných spotrebičov s výškou 45 cm. Vďaka mnohým automatickým programom vám každý z našich modelov pri pečení a varení zaistí vždy skvelý výsledok.


Vstavané rúry Bosch v našej ponuke nájdete TU

Zistite viac o funkciách v nasledujúcich videách:


Bosch Varné dosky

Varné dosky

Varné dosky: individuálny dizajn, jednoduchá inštalácia


Máme varnej dosky so spoločným ovládacím panelom s rúrou a so samostatným ovládacím panelom. So spoločným ovládacím panelom sa inštaluje na pracovnú plochu nad sporákom. Samostatná Varná doska má svoj vlastný panel a možno ju preto nainštalovať nezávisle na rúre. Príkladom môže slúžiť samostatné zabudovanie do nástennej kuchynskej skrinky a alebo kuchynského ostrovčeka.


Varné dosky Bosch v našej ponuke nájdete TU
Bosch Odsávače pár

Odsávače

Svieži vánok pre vašu kuchyňu


Značka Bosch vyvinula rad obzvlášť výkonných odsávačov pár, aby ste pri varení cítili len to, čo naozaj cítiť chcete. Chod našich odsávačov pár je tak tichý, pretože majú dobrú izoláciu, že vy ani vaši hostia takmer nič nepočujete.


Odsávače pár Bosch v našej ponuke nájdete TU
História Bosch


Kľúčovým dátumom pre vznik jednej z najdynamickejšie sa vyvíjajúce spoločnosti, sa stal rok 1967, kedy sa nemeckí priemyselný giganti Robert Bosch GmbH a Siemens AG spojili a vytvorili Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH. Spoločný podnik špecializujúca sa na domáce spotrebiče. Spoločnosť sa počas niekoľkých rokov stala najväčším výrobcom domácich spotrebičov v západnej Európe a tretím najväčším výrobcom na svete. Okrem svojich dvoch vlajkových lodí, značiek Bosch a Siemens, BSH predáva výrobky pod radom špecializovaných značiek (Gaggenau, Neff, THERMADOR, Construct a Ufesa) a regionálne značky: Balay (Španielsko), Lynx (Španielsko), Profilo (Turecko), PITSOS (Grécko), Continental (Južná Amerika), a Coldex (Peru).


Dôvodom vzniku tohto spojenia síl bolo poskytnúť silnejší platformu pre neustále sa zvyšujúcou sa konkurencii. Bosch položil v Nemecku silnú základňu pre chladničky a mrazničky už v roku 1933. Naďalej svoj sortiment spotrebičov rozširoval a v roku 1952 uviedol Bosch na trh nový elektrický spotrebič - kombináciu mixéra a jedálneho procesu, ktorý mohol miešať, krájať, atď. V roku 1958 prichádza s prvou sériou práčok a neskôr, v roku 1964 sa sériou umývačiek. Naopak Siemens, ktorý sa objavil na trhu až v roku 1966 ako spojenie firiem niekoľkých predchodcov s dlhou históriou v oblasti domácich spotrebičov. Bezprostredne po druhej svetovej vojne jeden z predchodcov značky Siemens otvára jednu továreň v nemeckom Giegenu, ktorá bola určená na výrobu chladničiek a mrazničiek, druhú továreň v nemeckom Traunrentu, ktorá sa špecializovala na výrobu spotrebičov určených na varenie. Fúzie týchto dvoch spoločností bola vykonaná v roku 1967 a spoločnosť BSH začala s tromi preteky.


Kým veľké spotrebiče boli v hľadáčiku spoločnosti už od začiatku jej existencie, spotrebná elektronika, televízory či rádiá sa stali súčasťou výroby až v priebehu rokov. Avšak kvôli tvrdej konkurencii zo strany ázijských dovozcov bola výroba spotrebnej elektroniky zastavená.BSH domácí spotřebiče s.r.o.


Po dosiahnutí stabilného rastu sa BSH v roku 1970 odhodlalo k expanzii na iný ako domáci trh. V roku 1976 získava spoločnosť podiel v gréckom PITSOS a následne získava plnú kontrolu nad touto spoločnosťou, vytvára z nej svoju dcérsku spoločnosť. V roku 1980 sa sektor domácich spotrebičov kvôli silnej konkurencii a recesii priemyselných kapacít otriasol v základoch. V roku 1990 získala spoločnosť BSH výrobné prvenstvo na novo zjednotenom nemeckom trhu a pokračovala v zahraničnej expanzii. V roku 1993 sa spoločnosť sťahovala do východnej Európy, kde sa začali vyrábať malé domáce spotrebiče. Počas deväťdesiaty rokov dochádzalo k niekoľkým vlnám reštrukturalizácie založený na znižovanie energetickej záťaže životného prostredia. Vývoj v rámci neskorých deväťdesiatych rokov bol sústredený na expanziu na lukratívny americký trh.


S príchodom nového milénia prišla reštrukturalizácie aj v rámci profesijného obsadenie, kvôli silnému konkurenčnému tlaku bola zahájená reštrukturalizácia chladničiek a mrazničiek. Celkovo bol príchod a priebeh prvého desaťročia dvadsiateho prvého storočia sprevádzaný zmenami a inováciami.

Pre zákazníkov
O spoločnosti
Prejsť na klasickú verziu stránok
Instagram   Facebook   Youtube© 2007-2021 2Traders CZ s.r.o.