Ochrana osobných údajov a cookies
Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.Ďalšie informácieV poriadku

Serie | 4 Bosch SMI46NS03E

vstavaná umývačka riadu

doprava zadarmo
Výrobca:BoschZáruka:2 rokyKód tovaru:2T63919
Bežná cena:873.98 €
Ušetríte:260.98 € (30%)
Dostupnosť tovaru:PRODUKT SKLADOM
„možnosť ihneď k odoslaniu"
Predĺžená záruka + 3 roky: 56.00 €
Predĺžená záruka + 2 roky: 44.00 €
Predĺžená záruka + 1 rok: 22.00 €
Bez predĺženej záruky
maloobchodná cena873.98 €
cena práve teraz613.00
Zmluvný partnerZmluvný partnerEnergetický štítokEnergetický štítok
Informačný listInformačný listNávod na použitieNávod na použitie
Black Friday
Bosch umývačky riadu - Doživotná záruka na AquaStop

Serie | 4 Bosch SMI46NS03E

Vytvoří pro vás zvláště klidné prostředí. Naše výjimečně tichá myčka SuperSilence.

  • Extra sušení: volitelná funkce pro přídavné sušení.
  • Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla.
  • Koše VarioFlex a příborová zásuvka VarioDrawer: rozšířené možnosti nastavení s více místem na všech úrovních.
  • 7 zónový displej: zobrazuje zbývající čas a běžné informace, jako například chybějící prostředky.
  • AquaStop: 100% ochrana před škodami způsobenými vodou, garantovaná po celou dobu životnosti spotřebiče.
Udržuje vašu novú umývačku riadu čistú

Udržuje vašu novú umývačku riadu čistú

Špeciálny program starostlivosť o umývačku pomáha odstrániť špinu a zamedziť tvorbe vodného kameňa vo vašej umývačke riadu a tým ju udrží čistú a hygienicky nezávadnú. Doporučujeme používanie tejto funkcie raz za mesiac alebo po každých 30 umývacích cykloch.

Extra sušenie

Aktivovanie voliteľné funkcie ExtraDry usuší váš riad mimoriadne dôkladne pomocou vyšších teplôt počas oplachovania a dlhšia fáza sušenia - jednoduchým stlačením tlačidla.

Extra sušenie
Technológia ActiveWater vyžaduje menej vody, menej energie, ale zaisťuje väčší výkon

Technológia ActiveWater vyžaduje menej vody, menej energie, ale zaisťuje väčší výkon

Táto preplachovacia technológia maximalizuje účinnosť a zabezpečuje ekologické oplachovanie pre dokonalý výsledok umývania. Cieleným rozložením vody, optimalizovanú filtračné technológií, rýchlejším ohrievaním a vyššou výkonnosťou čerpadla zaisťujúce dokonalejšie cirkuláciu vody šetríte vodu a energiu.

EcoSilence Drive: umývanie riadu, o akom ste ešte nepočuli

Udržiavanie čistej domácnosti môže byť ťažké. A udržanie ju tichej sa niekedy môže zdať nemožné. Umývačky riadu s pohonom EcoSilence Drive poskytujú vysoký výkon umývania pri nízkych emisiách hluku. Sú vybavaná bezuhlíkovým, energiu šetriacim motorom, ktorý optimálne znižuje hluk vznikajúci trením a zaisťujúcim oveľa plynulejšie a tichšiu prevádzku. Teraz si môžete vychutnať domov, ktorý je rovnako bezhlučný, ako čistý.

EcoSilence Drive: umývanie riadu, o akom ste ešte nepočuli
10-ročná záruka proti prehrdzaveniu

10-ročná záruka proti prehrdzaveniu

Vyvinuli sme špeciálnu povrchovú úpravu a vytvorili výrobné postupy presne prispôsobené materiálom, ktoré sú použité v interiéri našich umývačiek riadu. Vďaka tomu vám vieme ponúknuť 10 ročnú záruku na celý vnútorný priestor proti korózii, zvnútra smerom von, na všetky naše umývačky riadu. Táto záruka platí na všetky umývačky riadu zakúpené po 1. 1. 2012.

Príborová zásuvka VarioDrawer: umývačka riadu s flexibilitou na najvyššej úrovni

Niekedy nemôžete do svojej umývačky umiestniť všetko, čo by ste si priali, pretože jednoducho nie je dostatočne flexibilný. Zásuvka VarioDrawer je odkladacia úroveň naviac v hornej časti umývačiek riadu ActiveWater, ktorá rieši taký problém. Je to ideálne miesto pre príbory a malé kuchynské potreby, napr. Naberačky alebo metličky, a dokonca sa hodí aj pre espresso šálky. Tento systém poskytuje jednoduchší plnenie vašej umývačky riadu a ponecháva viac miesta v spodnom koši. Vďaka zásuvke VarioDrawer, ktorá nahradí v dolnom koši príborový košík, sa vytvorí kapacita až pre 14 štandardných súprav riadu v 60cm umývačkách a 10 štandardných súprav riadu vo 45cm umývačkách. Vďaka tomu vaša umývačka umožňuje flexibilnejšie a pohodlnejšie vkladanie riadu.

Príborová zásuvka VarioDrawer: umývačka riadu s flexibilitou na najvyššej úrovni
100% ochrana pred škodami spôsobenými vodou po celú dobu životnosti spotrebiča

100% ochrana pred škodami spôsobenými vodou po celú dobu životnosti spotrebiča

Systém AquaStop sa skladá z prívodnej hadice s dvojitou stenou, bezpečnostného ventilu a záchytky s plavákovým spínačom. Ponúka tak 100% ochranu proti škodám spôsobeným vodou. Garantované značkou Bosch počas celej životnosti spotrebiča.

Dávkovací asistent zaisťuje optimálne výsledky vďaka účinnému rozpúšťanie umývacích tabliet

Dávkovací asistent zaručuje optimálne výsledky umývania a tichší umývania. Čistiaci prostriedok sa presunie zo zásobníka na čistiace prostriedky do špeciálnej záchytnej misky v hornej časti koša, kde sa úplne rozpustí.

Dávkovací asistent zaisťuje optimálne výsledky vďaka účinnému rozpúšťanie umývacích tabliet
Perfektné umývanie, ktoré nevyplytvá ani kvapku vody

Perfektné umývanie, ktoré nevyplytvá ani kvapku vody

Každé naplnenia umývačky špinavým riadom je iné, tak prečo by mal každý cyklus spotrebovať rovnaké množstvo vody? Senzor naplnenia využíva snímač rýchlosti otáčania čerpadla, aby zistil váhu vloženého riadu a hladinu vody. Vďaka tomu sa prispôsobí množstvo potrebnej vody. Napríklad teda menší počet riadu vyžaduje na oplach menej vody, zatiaľ čo pri plnom naložení umývačky je pre optimálne umytie riadu spotrebuje vody viac. Funkcia, ktorá prináša dokonalé výsledky a zároveň vám šetrí vodu a elektrinu, to je to správne šikovné riešenie.

Tichý program

Tichý program je ten najtichší spôsob ako prevádzkovať vašu umývačku. Jeho aktivovaním automaticky znížite hladinu hluku vašej umývačky na najnižšiu možnú úroveň. Toto je dosiahnuté špeciálne upraveným programom eco 50 ° C, zníženým tlakom ostrekovanie a predĺženou umývacie fáz.

Tichý program
Automatické programy zaistí najlepší výsledok umývania

Automatické programy zaistí najlepší výsledok umývania

Množstvo vody, jej teplota a doba oplachovanie sú presne zvolené podľa miery zašpinenia riadu. Tak je dosiahnuté najlepšie výsledky pri súčasnej úspore vody a energie.

Výškové nastavenie horného koša

Vďaka systému Rackmatic môže byť výška horného koša jednoducho prestavená až o 5 cm. A môžete to urobiť, aj keď je kôš plne naložený. To znamená ešte viac možností nastavenia a tým maximálnu flexibilitu.

Výškové nastavenie horného koša
Technológia ochrany skla: vaše poháre dlhšie žiarivejšie

Technológia ochrany skla: vaše poháre dlhšie žiarivejšie

Možno by vás mohlo prekvapiť zistenie, aký veľký vplyv na sklo a jemnú keramiku má používaný typ vody na umývanie. Pretože mäkká voda spôsobuje koróziu skla, umývačky riadu Bosch s technológiou ochrany skla neustále regulujú stupeň tvrdosti vody. Tak zabezpečí, že riad z drahocenného skla a delikátneho porcelánu je vždy umytý s odpovedajúcou starostlivosťou. Splnenie špeciálnych požiadaviek na ochranu jemného riad bez hnutia prstom.

Funkcia HygienaPlus: najvyšší štandard v hygienickom umývania

Pre rodiny s malými deťmi alebo alergikov môže byť niekedy ťažké dosiahnuť antibakteriálne čistoty. HygienaPlus zaručí vysoký štandard hygienického umývania. Aktivovaná spoločne s bežnými umývacími programami, funkcia zvyšuje a udržuje teplotu oplachovanie až na 70 °C počas desiatich minút, aby sa odstránili zostávajúce baktérie. Hygienická čistota a pokoj v duši pri každom umývaní riadu.

Funkcia HygienaPlus: najvyšší štandard v hygienickom umývania
AquaSensor: dokonalé výsledky umývania bez straty kvapky vody

AquaSensor: dokonalé výsledky umývania bez straty kvapky vody

Nie je nič frustrujúcejšie než pri vykladaní umývačky naraziť na stále špinavý riad. AquaSensor zaručí, že riad bude zakaždým správne umytý. Na začiatku každého umývacieho cyklu skontroluje a detekuje stupeň znečistenia riadu. Podľa častíc potravín, mastnoty a zvyškov umývacieho prostriedku AquaSensor nastaví optimálny čas oplachu potrebný pre dokonalé výsledky umývania a v prípade potreby spustí predumytie. A čo viac, pretože pre každý oplach použije len potrebné množstvo vody, AquaSensor značne znižuje jej spotrebu. Chytré a vždy správne nastavené umývanie.

Výmenník tepla

Umývačky riadu s výmenníky tepla dokážu zaobchádzať s cenným sklom a porcelánom s mimoriadnou starostlivosťou a bez rizík. Voda sa predhrieva v umývacom priestore, aby nedochádzalo k teplotným šokom.

Výmenník tepla
Jednoduchý systém prednastavenia programu na požadovaný čas spustenia

Jednoduchý systém prednastavenia programu na požadovaný čas spustenia

S funkciou odloženého štartu môžete u zvoleného programu nastaviť požadovaný čas spustenia. Pomocou tejto funkcie môžete váš spotrebič pohodlne ovládať kedykoľvek v priebehu dňa, v pracovnej dobe alebo aj v noci. Po spustení programu sa na displeji zobrazí presný čas zostávajúci do spustenia.

Program sklo 40 ° C: čisté a suché, len si pripiť

Program sklo 40 ° C jemne umyje poháre, ako napríklad veľmi kvalitné krištáľ, a zároveň sa postará, aby boli optimálne usušené a skvele sa leskli. To umožňuje zníženie teploty, nastavenie teploty leštidla a predĺženie doby sušenia. Lesklé sklo a žiadne zvyšky vody po sušení sú jasným dôkazom brilantného a jemného umývanie riadu.

Program sklo 40 ° C: čisté a suché, len si pripiť


Bosch SMI46NS03E

Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.

Serie | 4 Vestavná myčka nádobí60 cm Ušlechtilá ocel
SMI46NS03E

Technická specifikace

Výkon a spotřeba

náplň: 14 jídelních sad
třída spotřeby energie: A++ (na stupnici třídy energetické účinnosti od A+++ do D)
spotřeba energie v programu eco 50 °C: 266 kWh/rok na základě 280 standardních mycích cyklů (napojení na studenou vodu) a spotřebě v režimech s nízkou spotřebou energie; skutečná spotřeba energie závisí na způsobu používání spotřebiče
spotřeba energie při programu eco 50 °C: 0.93 kWh
spotřeba energie ve vypnutém stavu a v režimu ponechání v zapnutém stavu: 0.1 W / 0.1 W
spotřeba vody v programu eco 50 °C: 2660 litrů/rok, na základě 280 standardních mycích cyklů; skutečná spotřeba vody závisí na způsobu používání spotřebiče
spotřeba vody v programu eco 50 °C: 9.5 l
třída účinnosti sušení: A; na stupnici od G (nejhořší účinnost) do A (nejlepší účinnost)
uvedené hodnoty se vztahují na program ?eco 50 °C; tento program je vhodný pro mytí běžně znečištěného nádobí a jedná se o nejúčinnější program z hlediska kombinované spotřeby vody a energie
doba trvání programu eco 50 °C: 225 min
trvání režimu ponechání
v zapnutém stavu: 0 min
hlučnost: 44 dB(A) re 1 pW
spotřeba energie při připojení na teplou vodu (program eco 50 °C): 0.7 kWh
spotřeba vody v programu auto 45-65 °C: od 7 l, v závislosti na stupni zašpinění nádobí

Programy a speciální funkce

počet programů 6: intenzivní 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, sklo 40 °C, hodinový 65 °C, předmytí
3 speciální funkce: VarioSpeed Plus, HygienaPlus, Extra sušení
program péče o myčku
5 mycích teplot

Technologie mytí a senzory

ActiveWater hydraulický systém
dávkovací asistent
EcoSilence Drive
AquaSenzor, senzor naplnění
auto 3in1
výměník tepla
technika střídavého mytí
regenerační elektronika
5. ostřikovací rovina pro samočištění plochého sítka s trojnásobně vlnitým filtrem
materiál vnitřní vany: nerez

Ukazatele stavu a obsluhy

elektronický ukazatel zbytkového času v minutách
barva ukazatele: červená
časová předvolba 1-24 hod
elektronický ukazatel nedostatku soli
elektronický ukazatel nedostatku leštidla

Systém košů

příborová zásuvka Vario
stříbrné XXL mycí koše s madlem
3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému RackMatic
2 řady sklopných trnů na talíře v horním koši
4 řady sklopných trnů na talíře ve spodním koši
2 výklopné etažéry v horním koši
2 etažéry na šálky ve spodním koši

Bezpečnost

AquaStop: záruka značky Bosch v případě poškození vodou - po celou dobu životnosti spotřebiče*
elektronická blokace tlačítek
systém šetrného mytí skla
zpředu nastavitelné nožičky
vč. ochranného plechu pro podstavbu (ochrana před párou)
* záruční podmínky najdete na https://www.bosch-home.com/cz/servis/zarucni-podminky

Rozměry

rozměry spotřebiče (V x Š x H): 81.5 x 59.8 x 57.3 cm

Technická specifikace

Obecné

Šírka (mm) 598 mm
Výška (mm) 815 mm
Způsob montáže Vestavba
Počet sad nádobí 14
Spotřeba vody 9,5 l
Energetická třída A++
Seznam programů Auto 45-65°C, Ekonomický, Intenzivní, Předmytí, Rychlý, Sklo
Další možnosti ovládání Extra sušení, HygienaPlus, Machine Care, VarioSpeed Plus
Ukazatel zbytkového času ano
Hlučnost dB 44
3. koš 3rd Rack 1.1
Vnitřní osvětlení bubnu ne
Odnímatelná pracovní deska ne
Délka přívodního kabelu (cm) 175 cm
Délka odpadní hadice (cm) 190 cm
Příkon ve vypnutém stavu (W) - NEW (2010/30/EC) 0,10 W
Spotřeba energie v režimu ponechání v zapnutém stavu - 2010/30/EC (W) 0,10 W
Trvání režimu ponechání v zapnutém stavu - NEW (2010/30/EC) 0 min

Design

Barva / materiál spotřebiče lakovaná ocel
Barva / materiál panelu šedá
Konstrukce Vestavné
Dekorační rám / deska Dekorační rám není možné objednat jako zvláštní příslušenství
Způsob sušení Výměník tepla
Výška (mm) 815 mm
Průtokový ohřívač ano
Způsob montáže Vestavba
Odnímatelná pracovní deska ne
Materiál vnitřní vany Nerezová ocel
Změkčovací zařízení ano
Šírka (mm) 598 mm

Rozměry a váha

Number of Options 4
Výškově nastavitelný sokl horizontální a vertikální
Hmotnost netto (kg) 35,312 kg


Parametre Bosch SMI46NS03E


výrobca:Bosch
modelové označenie:SMI46NS03E
sortiment:umývačky riadu
druh umývačky riadu:umývačka riadu s panelom
rozmery výrobku (mm):598 (š) x 815 (v) x 573 (h)
hmotnosť (kg):53,0 kg
hlučnosť max (dB):44,0 dB
energetická trieda:A++
počet programov:6
AquaStop:áno
zásuvka na príbory:áno
počet sád riadu:14
dizajnová rada:Serie | 4
senzor naplnenia:áno
HygienePlus:áno
AquaSensor:áno
záruka 10 rokov bez hrdze:áno
EcoSilence Drive:áno
dávkovací asistent:áno
výmenník tepla:áno
program Glass 40°:áno
elektronická funkcia odloženie:áno
zásuvka VarioDrawer:áno
technológia ActiveWater:áno
RackMatic:áno
Technológia ochrany skla:ano
Tichý program:ano
Automatické programy:ano
Machine Care Program:ano
ExtraDry:ano

Fotogaléria Bosch SMI46NS03EPonuka príslušenstva pre Bosch SMI46NS03E

ononononon
Bosch Prodloužení Aqua Stop SGZ1010
59.70 €
Kúpiť
doprava zadarmoSkladom

Základní informace Prodloužení Aqua-Stop (délka napouštěcí hadice: 2,2m, vypouštěcí hadice: 1,95m) k vestavným myčkám ActiveWater...

ononononon
Bosch Přídavný koš SMZ5100
19.00 €
Kúpiť
doprava zadarmoSkladom

Bosch SMZ5100 přídavný koš na příbory pro myčky Bosch s příborovou Vario zásuvkou. K vestavným myčkám ActiveWater...

ononononon
Bosch Dekorační lišta SMZ5005
36.00 €
Kúpiť
doprava zadarmoSkladom

Nerezová dekorační lišta na těsnění BOSCH SMZ5005. Dekorační lišta na těsnění Bosch SMZ 5005 v nerezovém provedení. Příslušenství k vestavným myčkám ActiveWater..

-19%
ononononoff
Bosch Nerezové dveře SMZ2044
77.10 €
Kúpiť
doprava zadarmoSkladom

Nerezové dveře Bosch SMZ 2044 pro vestavné myčky o šířce 60 cm (SMI). K vestavným myčkám ActiveWater...

-4%
ononononon
Bosch SMZ2014
53.00 €
Kúpiť
doprava zadarmoSkladom

Koš na sklenice..

-2%
Bosch SMZ5003
117.70 €
Kúpiť
doprava zadarmoSkladom

Sklopné panty pro vestavné myčky...

-3%
ononononon
Bosch SMZ5035
69.90 €
Kúpiť
doprava zadarmoSkladom

Zvláštní příslušenství pro myčky Sada nerezových dekoračních lišt hmotnost netto (kg) 0,24 kg hmotnost brutto (kg) 0,35 kg..

Alternatívy k Bosch SMI46NS03E

K tomuto produktu nebola momentálne
nájdená žiadna alternatíva.Bližšie informácie získate na:
+420 603 33 04 48
callcentrum@vstavanespotrebice.sk

Zákazníci hľadajú tento produkt tiež pod názvom Bosch smi46ns03e

Pre zákazníkov
O spoločnosti
Prejsť na klasickú verziu stránok
Instagram   Facebook   Youtube© 2007-2020 2Traders CZ s.r.o.