Ochrana osobných údajov a cookies
Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.Ďalšie informácieV poriadku
Miele Online Brand Store
Nákupný poradca
Nové pračky a sušičky Miele ModernLife
Umývačky riadu Miele G 5000
Práčka Miele za atraktívnu cenu
Darček ku kávovaru Miele CM 5710 Silence

Miele Online Brand Store

Produktové kategórie

Novinky Miele

Zobraziť ďalšie novinky Miele

Dobré dôvody pre Miele


Od svojho založenia v roku 1899 sa Miele riadi svojím prísľubom kvality s mottom „Vždy lepšie“. Tým myslíme: Robíme všetko pre to, aby sme boli „vždy lepší“ než všetci ostatní dodávatelia a „vždy lepšie“, než už sme. Pre našich zákazníkov to znamená upokojujúce vedomie, že dostanú tie najlepšie domáce spotrebiče, ktoré môžu za svoje peniaze očakávať. Vďaka tomu je Miele jedinečné. Výberom značky Miele ste urobili múdre a pravdepodobne aj životné rozhodnutie.

Značka Miele


V mnohých krajinách je Miele najuznávanejšou značkou v odbore. V nemeckom rebríčku značiek „best brands“ bola značka Miele dokonca označená za najlepšiu značku všetkých čias („best brand ever“). Taká značka všeličo prezradí aj o svojich užívateľoch: Zákazníci značky Miele kladú dôraz na kvalitu, majú vysoké nároky na techniku aj na ekologický aspekt domácich spotrebičov. Tí, ktorí kupujú Miele, prezentujú svoj postoj.

Kvalita Miele


Dlhšie ako 100 rokov platí: Na Miele sa môžete spoľahnúť, naše prístroje vás nenechajú na holičkách. Ako jediný výrobca v odbore testuje spoločnosť Miele životnosť svojich výrobkov na 20 rokov. Raz Miele, vždycky Miele: Viac ako 90 percent zákazníkov značky Miele v Nemecku zachováva spoločnosti Miele vernosť a značku Miele odporúča. Aj do budúcnosti vám sľubujeme: V kvalite a životnosti nerobíme kompromisy.

Komfort Miele


Klasický otočný volič, decentný senzor alebo dotykový displej s vysokým rozlíšením ako na vašom smartfóne. Obsluha výrobkov Miele je jednoduchá a zábavná. K tomu patrí napríklad v kuchyni alebo pri praní celá rada komfortných a spoľahlivých automatických programov sa „zárukou úspechu“, a to všetko navyše s láskou k detailu. Krajšie život s Miele!

Design Miele


Ako žiadna iná značka domácich spotrebičov predstavuje Miele synonymum pre jasné tvary a nadčasovú eleganciu. Nikde inde nenájdete u vstavaných kuchynských spotrebičov porovnateľnú rozmanitosť štýlových dizajnových línií a farieb. Nikto iný tak starostlivo nevytvára dizajn svojich jednotlivých spotrebičov tak, aby sa vzájomne dopĺňali. Nezáleží na tom, aký štýl zariadenia sa vám páči. Miele sa k vám bude perfektne hodiť.

Hospodárnosť Miele


Pre spoločnosť Miele je trvalo udržateľné rokovania záväzkom voči hodnotám a tradíciám podniku a je neodmysliteľným základom dlhodobého úspechu firmy. Miele ponúka výrobky, ktoré sú meradlom v oblasti dlhej životnosti, výkonu, komfortu obsluhy, energetickej účinnosti, dizajnu a služieb.

História Miele


Na svoje prvé produkty napísali zakladatelia spoločnosti heslo „Vždy lepšie“. Tieto dve slová sa tiahnu ako červená niť viac než storočnou históriou spoločnosti Miele.

Pre zákazníkov
O spoločnosti
Prejsť na klasickú verziu stránok
Instagram   Facebook   Youtube© 2007-2020 2Traders CZ s.r.o.